• szukasz kreatywnych
    ROZWIĄZAŃ?
    Sprawdź naszą ofertę!

Agencja interaktywna bluelab.pl zajmuje się przede wszystkiem projektowaniem i wdrażaniem projektów informatycznych.

bluelab to kreatywność innowacyjność doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych.

Do każdego z wykonywanych projektów podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Nasz zespół to przede wszystkim sztab specjalistów, którzy nie boją się wyzwań. Z ogromnym zapałem realizujemy od prostych kreacji graficznych do złożonych kampanii reklamowych.

Oczekiwania Klienta
Planowanie
Realizacja projektu
Gotowy produkt

Tworzymy responsywne strony internetowe.

W obecnej dobie zaawansowanej technologii ważne jest, aby strona internetowa dobrze prezentowała się na różnych urządzeniach, w tym mobilnych, tj. telefon komórkowy, tablet, netbook.

6174028311

dark and light

Zarządzaj swoim przedsiębiorstwem.

Wiemy jak ważny jest obrót informacji w organizacji. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa naszą autorską platformę SPmanager.pl, która skierowana jest przede wszystkim dla mikro i makro przedsiębiorstw.

Dzięki zastosowanej technologii webowej, dostęp do aplikacji możliwy jest z każdego urządzenia oraz z każdego miejsca, w którym istnieje połączenie do sieci Internet. Program posiada budowę modułową, co sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować funkcjonalność do potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Obszary działania

Pozycjnowanie SEO

Dowiedz się więcej

Marketing

Bahama


Poznaj naszych Klientów

Współpracę z firmą PULSMEDIA Paweł Otłowski nawiązalismy w 2013r. Firma wykonała dla nas: serwis www.euroschooltaxi.pl, wizytówki, karty stałego Klienta, a także projekty banerów reklamowych. zaproponowano nam ciekawe rozwiąznia graficzne i techniczne.

Andrzej SzczechDyrektor Euroschool Taxi Gdynia

Firmie PULSMEDIA powierzyliśmy zadanie zbudowania strony internetowej oraz integracji z systemem asariWEB – oprogramowanie dla biur nieruchomości. Współpracę mogę określić, jako wzorową, powierzone zadania zostały wykonane w terminie. Podczas prac projektowych konsultanci firmy byli bardzo kreatywni oraz realizowali nasze sugestie.

Mariusz DzidkowskiPrezes zarządu 3city Group