Yükleniyor
Slider
DSM EXTRA SÄ°GORTA ARACILIK HÄ°ZMETLERÄ°

Ülkemizde Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı sektöründe hizmet veren acentemiz, liderliği üstlenmiş ve iştiraki olduğumuz NN HAYAT ve EMEKLİLİK ile çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.
Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, DSM EXTRA SİGORTA'NIN güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören ve hedefleyen politikalar üreten yönetimi,şirketin hızla artan performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

Sizi Arayalım

Tüm Ürün Ve Hizmetlerimiz
Ürün ve Hizmetlerimizle hayatınıza nasıl daha fazla değer katabileceğimizi öğrenmek için hemen tıklayın.
Daha Fazla Bilgi
Hayata Tutun

Sevdiklerin için “Önce Sen” hayata tutun. Hayat, hiç istemesek de beklenmedik hastalıkları karşımıza çıkarabilir. Hazırlıklı olmak gerek. Yaşamsal risk taşıyan bir hastalığın başına gelmesi durumunda, bir an önce sağlığına kavuş diye NN yanında! Çünkü bizim için “Önce Sen” varsın.

Yaşamsal risk taşıyan bir hastalığın başına gelmesi durumunda, bir an önce sağlığına kavuş diye NN yanında! Çünkü bizim için “Önce Sen” varsın.

Üstelik erken teşhisin değerini biliyoruz ve Türkiye’de ilk defa uygulanan bir ek hizmet sunuyoruz! Hızlı Tetkik hizmeti sayesinde kanser ihtimaline karşı tetkiklerini kolaylaştırıyoruz.

Sen hayata tutunurken, biz yanında duruyoruz. Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası ile Sevdiklerin için “Önce Sen” hayata tutun

İyi Yaşa Hayat Sigortası

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​İyi Yaşa, seni ve sevdiklerini güvence altına alan, yenilikler ve fırsatlar sunan benzersiz bir hayat sigortasıdır. Sağladığı güvencenin yanı sıra, prim ve yenileme garantisi ile senin ve sevdiklerinin geleceğini koruma altına alır.

İyi Yaşa Hayat Sigortası’nın sağladığı avantajlar nelerdir?
Dünyanın binbir türlü haline karşı güvence sağlar. Vefat veya kaza durumlarında sevdiklerinin destekçisi olur. Aynı prim oranıyla sorgusuz sualsiz yenilenir. Güzel bir hayat için İ​yi Yaşa!

Gelin siz de İyi Yaşa Hayat Sigortası'yla tanışın, sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alın.

Bizden Haberler
DSM Extra Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak yenilendik!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniledik. Web sitemiz hakkında öneri, soru ve görüşleriniz için bizlere mesaj atabilir ya da 0312 468 1 909 no'lutelefondan ulaşabilirsiniz. Unutmayın, 2011 yılından beri NN Hayat Ortak Girişimi olarak, sigortacılık ihtiyaçlarınıza güvenle cevap veriyoruz.

ING Emeklilik, artık NN Hayat ve Emeklilik olarak yanınızda!

Türkiye’de ING Emeklilik adı altında sigortacılık faaliyetlerini yürüten şirketimiz, artık NN Hayat ve Emeklilik adı altında faaliyet gösterecek. Geçtiğimiz yıl sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerini Avrupa’daki bankacılık operasyonlarından ayırma kararı alan ING Group, bu doğrultuda sigortacılık faaliyetlerini NN Group N.V.* çatısı altında yürüteceğini duyurmuştu. Bu doğrultuda, Türkiye’de ING Emeklilik adı altında sigortacılık faaliyetlerini yürüten şirketimiz, artık NN Hayat ve Emeklilik adı altında faaliyet gösterecek.

Emeklilik Yatırım Fonlarımızı Yeniledik!

Likit Fonumuz Likit Karma Fon’a Dönüştü. Likit Fon’un ağırlıklı olarak ters repo ve mevduata yaptığı yatırım kısıtını kaldırarak, fon portföyünü çeşitlendirdik. 02.09.2013’ten itibaren geçerli olacak yenileme ile, devlet tahvilleri olmak üzere, özel sektör tahvillerine de yatırım yapılabilecektir.

Kamu Fon’umuz ‘Standart’laştı.

Yılbaşından itibaren yürürlüğe giren Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Yönetmelik’in getirdiği yeniliklerden biri de “Herhangi bir emeklilik yatırım fonu tercihinde bulunmayan kişilerin birikimlerinin, portföy sınırlamaları, Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK’nın) görüşü alınarak Hazine Müsteşarlığı’nca belirlenen standart fonlarda yatırıma yönlendirilmesi” . Kamu Fon, Kamu Standart Fon’a dönüştürülerek, 2013’te başlayan yeni BES döneminde, emeklilik planı alırken fon tercihi yapmayan müşterilerimiz için sözleşmelerine standart fon tanımlanacaktır.

İç Tüzük, İzahname ve Tanıtım Formu Değişiklikleri

Acentesi olduğumuz NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Gelir Amaçlı Esnek Emeklilik Yatırım Fonu, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Büyüme Amaçlı Karma Emeklilik Yatırım Fonu, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Büyüme Amaçlı Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Likit Karma Emeklilik Yatırım Fonu, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Esnek Emeklilik Yatırım Fonu, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Kamu Borçlanma Araçları Standart Emeklilik Yatırım Fonu, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. Büyüme Amaçlı Esnek Emeklilik Yatırım Fonlarına ilişkin olarak SPK’nın 03.04.2012 tarih, 15-275 sayılı kararına istinaden içtüzük, izahname ve tanıtım formlarında değişiklikler yapılmıştır

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Arzu ederseniz sizleri Merkez MH. Büyükdere CD. NO:23 Cem İş Merkezi KAT:3 adresindeki ofisimizde ağırlayabilir, ya da tüm soru ve ihtiyaçlarınıza istanbul.bolge@dsmextra.com.tr mail adresimiz veya 0362 432 8 000 no'lu Müşteri Hizmetlerimiz ile cevap verebiliriz.

Son Yazılarımız
Neden DSM Extra Sigorta Aracılık Hizmetleri?
Ülkemizde Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı sektöründe hizmet veren acentemiz, liderliği üstlenmiş ve iştiraki olduğumuz NN HAYAT ve EMEKLİLİK  ile çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, DSM EXTRA SİGORTA'NIN güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören ve hedefleyen politikalar üreten yönetimi,şirketin hızla artan performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır. DSM EXTRA SİGORTA kurulduğu ilk günden günümüze kadar kurumsal yapısını korumuş ve ilkelerinden asla ödün vermemiştir. Bunun sonucu olarak gerek sigortacılık mevzuatında yapılan değişikliklerden gerekse piyasa şartlarındaki değişimlerden önemli ölçüde etkilenmeden faaliyetlerini sürdürmeyi başarmıştır. BİZ KİMİZ? Bugüne kadar birçok katılımcıya bes ve hayat sigortaları konusunda destek vermeye çalıştık.Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir JV için en zor olan konu;hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde,en uygun kitleye ifade edebilmesi... DSM EXTRA SİGORTA  için kısaca;''konusunda uzmanlaşmış bir ekip'' diyebiliriz.DSM EXTRA SİGORTA'yı yakından tanıdığınızda benzer diğer ekiplerden farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Peki DSM EXTRA SİGORTA,diğerlerinden neden farklıdır? İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Kendimizi geliştirmek, müşterilerimize yeni destinasyonlar sunabilmek adına sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için mutlu olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. Bahane değil çözüm üretiyoruz. Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı müşterinin geleceğe yaptıkları yatırımları aynı anda planlarken, çeşitli taleplerle karşılaşıyoruz. Ancak bu taleplerin neden karşılanamayacağına dair bahaneler aramaktansa, bu taleplerin nasıl karşılanacağı üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz. Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Hizmet verdiğiniz katılımcı her kim olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak isteniyorsa mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. birlikte çalıştığımız her katılımcı için iş akışımızı düzenliyor ve bu süreçte bize sadık kalmasına özen gösteriyoruz.  
Neden Bireysel Emeklilik Sistemi?
Bireysel Emeklilik Sistemi, emekliliğiniz için güvenli bir şekilde tasarruf yapmanızı ve bu tasarruflarınızı yatırıma dönüştürmenizi sağlayan özel bir sistemdir. Yatırımlarınızla elde ettiğiniz birikimi emeklilikte ister toplu para, ister emeklilik maaşı olarak almanızı sağlar. BES sisteminde sıklıkla duyduğunuz Devlet katkısı, bireysel emekliliğin teşvik edilmesine yönelik olarak devletin tüm bireysel emeklilik katılımcılarına (işveren grup emeklilik planına dahil olan katılımcılar hariç) belirli bir oranda yapacağı destek ödemesidir. Bu ödeme, devlet tarafından katılımcıların bireysel emeklilik hesaplarına yatırılmaktadır.
Neden NN Hayat ve Emeklilik?
NN Hayat ve Emeklilik, Son 10 yılda sektör ortalamasından ve Euro’dan, son 5 yılda enflasyondan ve vadeli mevduattan daha yüksek getiri sağlamıştır. 170 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip NN Hayat başta Avrupa olmak üzere 18 ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye’de Bireysel Emeklilik Sistemi kurulduğu günden beri sektörde yer alan NN Hayat dünya çapında 17 milyon müşteriye hizmet vermektedir.   NN Hayat ve Emeklilik, sigortacılık ürünlerinin yanı sıra müşterilerine check-up, diyetisyen ve tıbbi danışmanlık hizmetlerinden konut yardım hizmetlerine, indirimli havalimanı transferlerinden araç kiralama hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ayrıcalıklar sunar.