Nauka o mózgu Ladylike jest nauką o mózgu kobiet z gatunku ludzkiego i obejmuje badanie związanego z orientacją „kobiecego Logopeda dla dzieci Warszawa charakteru ludzkiego”, jak również mentalne tłumaczenie problemów, z którymi kobiety mierzą się w ciągu swojego życia.

Orientacja koncentruje Logopeda Warszawa się na pomaganiu nam w zrozumieniu i rozróżnieniu normalnych naturalnych różnic w orientacji seksualnej i różnic w orientacji seksualnej, które zostały wprowadzone w Terapia ręki Warszawa świetle zadań związanych z orientacją, które czasami są przedstawiane przez ogół społeczeństwa. Dalsze koncentraty orientacyjne dodatkowo pomagają nam zrozumieć predyspozycje orientacyjne występujące w społeczeństwie.

Badania kobiecego mózgu są również zaangażowane w prezentowanie predyspozycji orientacyjnych, które istniały w konwencjonalnych hipotezach umysłowych, i oferują spekulacje do wyboru, aby przeciwdziałać tym skłonnościom i rozpowszechniać nowe rozumowanie. Sprawy związane z delirium i lękiem są szczególnie istotne w ten sposób.

Badania mózgu Ladylike: „Zazdrość o penisa”

Swego czasu powszechnie panowało przekonanie, że panie były po prawdzie „mężczyznami ułomnymi”, a ich niedoskonałość pobudzała ich niedoskonałość seksualną. Przyjęto, że panie muszą robić wszystko jak mężczyźni z powodu tego niedoboru seksualnego, który można tym bardziej jednoznacznie określić jako pragnienie braku „penisa”. Niezgodność całej sytuacji polega na tym, że spekulacje te wyszły od jednej ze wspaniałych osobistości XIX wieku, na przykład Zygmunta Freuda, który jest ojcem rozwoju psychoanalitycznego. Był autorem wyrażenia „zazdrość o penisa” dla tego, co nazwał niedoborem seksualnym u kobiet, który pojawiał się w całym jej rozumowaniu i czynach. Sugerowano nawet, że kobiety wpadają w histerię i psychozę, gdy ich pragnienie upodobnienia się do mężczyzn nie może zostać zaspokojone. Powiedział, że kobiety są zazdrosne o wszystko, co reprezentują mężczyźni, a ta zazdrość zaczyna się fizycznie w młodości, kiedy kobieta widzi, że nie ma ani śladu penisa, który ma jej rodzeństwo. Przez ponad 150 lat hipoteza ta była uznawana prawie bez znaczących przemówień, a kobiety znosiły tonę w wyniku tego wyobrażenia, które rozpowszechniło się w opinii publicznej jako standard.

Nauka o mózgu Ladylike: hipoteza „zazdrości o penisa” i test hipotezy

Dopiero na początku iw późniejszych latach dwudziestego wieku to przekonanie zostało wystarczająco przetestowane przez kilka znakomitych pań, psychoanalityczek i klinicystów. Przetestowali hipotezę Freuda, stanowczo potwierdzając, że Freud był naprawdę więźniem swojego stylu życia i czasów, a to, co mówił i rozszyfrowywał, zależało od stanów społecznych jego czasów. W dziewiętnastym wieku kobiety kultury wiktoriańskiej prowadziły wyjątkowo segregowane i niedoceniane życie i miały na sobie wiele ograniczeń. W tego rodzaju sytuacjach, w jakimkolwiek momencie kobiety były zbite z tropu i próbowały zakwestionować ramy, były jednoznacznie odrzucane i pogardzano nimi za próbę „odzwierciedlania mężczyzn”. Ta osobliwość została nazwana „zazdrością o penisa”, a każde z ich uczuć i sentymentów zostało odrzucone jako hipochondryczny sposób zachowania, który uważano za normalnie z nimi spokrewniony.

Nauka o mózgu damy: Meandrująca macica

Być może trudno nam w to dzisiaj uwierzyć, ale oczywiście prawdą jest, że każda choroba pań była tak naprawdę pamiętana, by zaczynać się od jej macicy i mówiło się, że panie mają macicę meandrującą. Dlatego wykazano terapeutycznie, że cała ta dyskusja o „krętej macicy” była jednym wielkim śmieciem.

Nauka o mózgu Ladylike: Praca Karen Horny

Ladies Psychoanlysts, na przykład Karen Horny, wykonała genialną pracę, aby pokazać, że dolegliwości, takie jak problemy psychiczne u kobiet, zasadniczo nie miały początkowo charakteru seksualnego, ale raczej były spowodowane zewnętrznym klimatem jednostki i strategią radzenia sobie z trudnościami lub stresem osoba, która ma to nadzorować. Następnie stwierdziła, że przygnębienie jest typowym stanem występującym u wszystkich ludzi w różnym stopniu. W rzeczywistości warunek jest niezbędny, aby trudna osoba mogła kontynuować swoje życie. W sumie jako całość mamy w sobie masochistyczny zakątek. Prawdopodobnie zmienia się w poważną dolegliwość, gdy zewnętrzne okoliczności obezwładniają naszą samodzielność, a nasze strategie przetrwania całkowicie zaniedbują jej nadzorowanie.

Co więcej, Karen Horny mocno uderzyła w hipotezę „zazdrości o penisa”, proponując kontrhipotezę zwaną „zazdrością o brzuch”. Zgodnie z tą hipotezą mężczyźni w rzeczywistości mieli niedostateczny pogląd na siebie w świetle braku „regularnej zdolności wyobraźni”, jakie można znaleźć u kobiet, którym natura przedstawia życie. Może to być uzasadnieniem, dla którego mężczyźni podróżują po całej planecie, próbując być pomysłowymi i generatywnymi.

Badania mózgu Ladylike: oburzające hipotezy

Zarówno to jest „penis e